Váš nákupný košík je prázdny


O nás

O nás alebo o “mne“???

Kto som?

V prvom rade som maminou štyroch krásnych dcér a manželkou (tu rozmýšľam aké prívlastky si manžel zaslúži)... úžasného muža, vďaka ktorému vznikli e-vlny.

Ako to celé začalo?

Bolo to v roku 2011,  keď som úspešne ukončila sedemročné obdobie materskej a rodičovskej “dovolenky“ a kedy prišlo ťažké obdobie smútku za mojím drahým zosnulým ocinom. Ako vieme my kreatívne duše, nič viac nelieči ako chytiť niečo do ruky a začať tvoriť. A to bol začiatok. Dostala som chuť uštrikovať sveter,  nie hocijaký, a hlavne nie z “umeliny“. Ok. Našla som super návody na internete, samozrejme DROPS ich má najviac a tam ma aj preklikalo, ale kde kúpim vlnu? A presne takú aká je v návode? Aha, nie je problém, v Čechách ich predávajú....ale....

Takže e-vlny vznikli veľmi jednoducho manželovým pokynom:

„Keď je to problém objednať, tak to začni predávať“....“čo?!“.....a boli na svete e-vlny

Musím priznať, že začiatky boli náročné. Oproti iným krajinám som nedostávala zľavy a neustále som za to bojovala...poštovné bolo dvakrát drahšie ako dnes a balíky som radšej vzhľadom na cenu prepravy nechala zasielať do Poľska (12km od nás) a čakala tam aj dve hodiny na kuriéra s vlnami....

Dnes sa veľmi teším, že som to „ustála“ a priniesla do Slovenského „handemade sveta“ niečo nové.

Kto tvorí tím e-vlny?

  • samozrejme ja, a volám sa Daša
  • môj manžel – obchodné poradenstvo, nosenie balíkov (tie sú niekedy veľmi ťažké a moje platničky už majú limit), podpora („veškerá“) a občas pôžička (poznáte to!)
  • moje deťúrence – výroba vzorkovníkov, nosenie balíkov, občas foto, sem-tam nezdravá strava, veď mamina pracuje!
  • moja mamina – končne som ju prehovorila na papierovačky – toto ja nemusím!, plus nám navarí a uprace – sa teším!
  • a v neposlednom rade sa rozrastáme a pribúdajú nám externí pracovníci, čomu sa veľmi teším!

Prečo nakupovať u mňa?

Je to veľmi jednoduché – každého zákazníka vnímam individuálne! Myslím, že v dnešnej rýchlej a pretechnizovanej dobe je to veľmi dôležité.

Čo znamená individuálne??? Niekto potrebuje poradiť s výberom vlny, niekto potrebuje doplniť objednávku, niekto potrebuje počkať s platbou, niekto potrebuje zameniť vybrané klbká, niekto sa potrebuje porozprávať...každý potrebuje niečo iné a na to som tu, aby som splnila vaše požiadavky a vždy sa teším, keď je zákazník spokojný! To je to hlavné ocenenie predajcu...nepotrebujte žiadne hviezdičky! 

A čo na záver?

Keďže som veľmi praktická a uprednostňujem osobný kontakt, tak radšej namiesto vypisovania mailov volám „a volám a niekedy nedvíhajú“ – je to rýchlejšie, a keďže telefonujem a spoznávam vás, tak môžem uviesť na záver jednu veľmi dôležitú štatistiku:

99,9 % mojich zákazníčok ( z toho 2% zákazníkov) sú kreatívne milé nekonfliktné duše a za to vám patrí veľké ďakujem!!!

P.S.: Teším sa, ak ste sa dočítali až sem a našli ste sa v mojom svete, som ako vy: milujúca manželka, matka, dcéra a pracujúca žena, ktorá miluje „handmade svet“!


Newsletter

Získajte prehľad o novinkách a akciách

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím